Alkusivu > Muu palvelutoiminta > Järjestöjen toiminta >
 
 

Juvan seurakunta

Internetsivusto : http://www.juvanseurakunta.fi

Keskimääräinen arviointi:
  (arviointeja: 1) 
(voit lisätä uuden arvioinnin klikkaamalla tähteä)

Kommentit: 0
Nähty: 2144
Vierailuja: 150
Jaa:  Facebook   Twitter
 
Avainsanat:  Juvan seurakunta, seurakunta, seurakunnat, seurakuntia, evl, pyhän ristin seurakunta, kirkkoherra, diakoni, kanttori, seurakuntamestari, evl, pyhän ristin seurakunta, kirkkoherra, diakoni, kanttori, seurakuntamestari, lähetyssihteeri, Juva 
Kuvaus :  Juvan – Pyhän Ristin seurakunta.
Kirkkoherranvirasto puh. +35815340980, avoinna ma-to 9-12
Diakoni puh. 044040990
Lähetyssihteeri puh. 0440340993
Vastaava lastenohjaaja puh. 0440340991
Nuorisotyö ohjaaja puh. 0440340992
Kanttori Risto Ruuskanen puh. 0440340986
Seurakuntamestari puh. 0440340994
Kappalainen Saku Lemmetyinen puh. 0440340983
Seurakunta pastori Mika Malinen puh. 0440340984
Kirkkoherra Sirkka Pylkkönen puh. 0440340982
Emäntä-siivooja Kaija Helmman puh. 0440334513
Marja Malmberg puh. 0443340997 
 
 


YHTEYSTIETOMME:

Juvan seurakunta

Postiosoite:
Virastotie 2, 51900 Juva

Puhelin:    

Matkapuhelin: 0440340988

Sähköposti: juva.kirkkoherranvirasto@evl.fi

Y-tunnus: 0164556-4
 
 


 

Kaverisi sähköpostiosoite : 
Sähköpostiosoitteesi : 
 
Sähköpostiosoitteesi : 
Viestisi : 
 

Arviointeja:

Lataamassa ...

Nimi : 
Arvio:
 
 



..